Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontaka oss

Lackman Uddevalla

Gräskärrvägen 4

451 55 Uddevalla

Tel: 0522-130 60

E-post: info@lackman.se

Lackman Göteborg

Backa Bergögata 15

422 46 Hisingsbacka

Tel: 031-52 10 80

E-post: order-goteborg@lackman.se

Öppetider:

Mån-Fre: 07:00-16:00

Lunchstängt: 12:00-13:00

 

 

Avvikande tider:

Vecka 29 är det låg bemanning

Stängt vecka 30-31

 

 

 

 

 

Vi på Lackman:

Thomas Rydén

VD/Ägare/Säljare

thomas@lackman.se

Marie Johansson

Administration/Ekonomi

marie@lackman.se

Johan Johansson

Tekniker/Säljare

johan@lackman.se

Mattias Andersson

Mixning/Lager

mattias@lackman.se

Jesper Rahm

Mixning/Lager

jesper@lackman.se

Simon Hermansson

Webb osv

simon@lackman.se

 

 

 

 

Görgen Johansson

Säljare

gorgen@lackman.se

Patrick Gråberg

Platschef/Säljare

patrick@lackman.se

Lennart Hallin

Säljare

lennart@lackman.se

Adrian Romila

Mixning/Lager/Underhåll

Adrian@lackman.se

Markus Möller

Butik/Lager/Underhåll

markus@lackman.se

 

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan